Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) En İyi Öğrenci Yurdu

Doğu Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Yurtları

dogu akdeniz universitesiMağusa şehrinde bulunmakta olan Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsü içerisinde öğrenci yurtları yer almaktadır. Ramen Öğrenci Yurdu, teknolojik altyapısı ve modern dizanıyla 1 sene önce faaliyete geçmiştir. Bu yüzden DAÜ içerisindeki en yeni yurt olmanın birçok avantajını öğrencilere konfor ve rahatlığın yanısıra, tüm ihtiyaçları maksimum seviyede düşünülüp, bu gereksinimlere göre faaliyete geçmiştir.

Devamını oku: Doğu Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Yurtları

Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsü

dau genelDoğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ), Kuzey Kıbrıs'ın Gazimağusa şehrinde bulunmakta ve 1979 kuruluş tarihinden bu yana Doğu Akdeniz Üniversitesi özellikle İngilizce ağırlıklı programlar sunmaktadır.

DAÜ, öğrencilerine modern eğitim anlayışıyla büyük eğitim olanakları ile kaliteli öğrenci değişim programı fırsatları da sunuyor.

Üniversite çeşitli kampüs imkanlarına sahiptir. Kampüs yaşamı boyunca öğrencilerin gereksinim duydukları, gerekli tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Üniversite aynı zamanda farklı ülkelerden gelen öğrenciler için de çeşitli sosyal ve kültürel programlara sahiptir.

Bu sayede farklı kültürlerin kaynaşması, tüm öğrenciler için yaşam boyu sahip olacakları unutulmaz, faklı bir tecrübe ve değer sağlamaktadır.

Doğu Akdeniz Üniversitesi, şehrin farklı yerlerinde ikamet öğrencilerine güvenli ulaşım olanağı sağlamaktadır ve kampüs hem de üniversite ulaşım hizmetleri, üniversiteye ait otobüsler ile sağlanmaktadır.

Üniversite ana kampüsü içerisinde yer alan Ramen Öğrenci Yurdu, tüm fakültelere yürüyüş mesafesinde ve modern, çağdaş çizgisiyle her kesime hitap etmektedir. Uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışıyla tüm öğrencilere maksimum seviyede hizmet vermeyi hedeflemektedir. 

View the embedded image gallery online at:
https://ramendorms.com/dau-ogrenci-yurtlari.html#sigProId95b0cd5919DAU Öğrenci Yurtları

Dogu Akdeniz Universitesi (DAU) kampüs yurtları içerisinde en modern çizgisiyle, diğer yurtlardan daha yeni mimari tasarımı sayesinde öğrencilerin en çok tercih ettiği yurt özelliğine sahiptir. Ucuz ve uygun fiyat politikası ile öğrencilerin ve velilerin bütçesini sarsmayacak şekilde bir yol izlenildi.

2017, 2018, 2019 eğitim yılı, Kıbrıs 'ta Gazimağusa şehrinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüs hayatınızı, eğlenceli ve 5 yıldızlı otel konforunda geçirebilirsiniz.

EMU ana kampüsü içerisinde bulunan üniversite öğrencileri için tüm ihtiyaçlarına cevap verecek olan Ramen Öğrenci Yurdu, heryere yürüyüş mesafesindedir.