Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) En İyi Öğrenci Yurdu

Kıbrıs Öğrenci Yurtları ve Fiyatları

dogu akdeniz universitesiKıbrıs 'ta bulunan öğrenci yurt fiyatlarına genel olarak bakıldığında, lokasyon avantajları ve yurdun sunduğu hizmetler göz önünde bulunmaktadır. Genellikle üniversite kampüsü içerisinde yer alan yurtlar, öğrenciye ulaşım açısından daha ekonomik yarar sağlar.

Bunların dışında Gazimağusa 'da bulunan Doğu Akdeniz Üniversitesi 'ne ait ücretsiz servislerle Magosa çevresinde ulaşımı sağlayabilirsiniz. Kıbrıs 'taki yurt fiyatları dönem dönem değişmektedir. O yüzden erken müracaat edenler büyük indirimlerden yararlanabilmektedir.

Sizde kampüs yaşamınız boyunca rahat ve eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız; RAMEN ÖĞRENCİ YURDU 'nu tercih edebilirsiniz.

Rezervasyon için hemen tıklayın.DAU Öğrenci Yurtları

Dogu Akdeniz Universitesi (DAU) kampüs yurtları içerisinde en modern çizgisiyle, diğer yurtlardan daha yeni mimari tasarımı sayesinde öğrencilerin en çok tercih ettiği yurt özelliğine sahiptir. Ucuz ve uygun fiyat politikası ile öğrencilerin ve velilerin bütçesini sarsmayacak şekilde bir yol izlenildi.

2017, 2018, 2019 eğitim yılı, Kıbrıs 'ta Gazimağusa şehrinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüs hayatınızı, eğlenceli ve 5 yıldızlı otel konforunda geçirebilirsiniz.

EMU ana kampüsü içerisinde bulunan üniversite öğrencileri için tüm ihtiyaçlarına cevap verecek olan Ramen Öğrenci Yurdu, heryere yürüyüş mesafesindedir.